فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تحقیق تاسیسات موتورخانه

تحقیق تاسیسات موتورخانه

این تحقیق ، با موضوع تاسیسات موتورخانه بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته مهندسی عمران،  مکانیک و تاسیسات ساختمان مناسب است و در 18 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

قسمتی از مقدمه

نتيجه به كارگيري Vent Damper ها كـاهش 6/8 درصدي سوخت مصـرفي در مدت 27 ماه در ديگ هاي بخـار بود. زماني كه Vent Damper ها به سيستم هاي گرمايش آبي اضافه شدند به طرز شگفت‌‌آوري در مقدار مصرف انرژي صرفه‌جويي كردند. در حالي كه ساير روش هاي بكار رفته، ميزان اندكي در مصرف انرژي صرفه جویی مي‌نمودند.

براي رسيـدن به بالاترين حـد صرفـه‌جويـي، Vent Damper هاي با سرعت عمل كه داراي دو ويژگي سريع بستـه شـدن و tight-fitting (جفت و جور شدن) بودند و جرقه زن هاي اتوماتيك مورد استفاده قرار گرفتند كه به طور قابل ملاحظه‌اي نرخ صرفه‌جويي را نسبت به زمانيكه دمپرهاي گرمايي در آبگرمكن ها و يا دمپرهاي كند و با راندمان ﭘايين در ديگ ها بكار مي‌رفتند، افزايش داد.

با توجه به بررسی تجارب کشورهای صنعتی پیشرفته و پتانسیلهای صرفه جویی موجود در کشور، تحقیقات مطالعاتی و اولیه بر روی دمپرهای خودکار موتورخانه از سال 1383 آغاز گردید. یکی از زمینه های مهم اجرای این طرح در کشور، بررسی کارآیی و عملکرد این سیستم متناسب با راندمان حرارتی تجهیزاتی است که کماکان با تکنولوژی قدیمی بیش از 4 دهه پیش ساخته می شوند به نحوی که حداکثر سازگاری و کارآیی در بهینه سازی مصرف سوخت را به دنبال داشته باشند.

فهرست مطالب

 1. مقدمه. 1

 2. دمپر خودکار موتورخانه. 2

 3. آشنایی با نحوه عملکرد دمپرهای خودکار 2

 4. قابليت اجرا و كاربرد Vent Damper ها 3

 5. موتورخانه. 4

 6. خلاصه اي از شرح و چگونگي كار دستگاه ها 4

 7. خطوط و وسايل انتقال انرژي. 6

 8. وسایل تبادل و توزيع گرما و سرما 7

 9. مزاياي استفاده از سيستم هاي نسبت به سيستم تراكمي. 10

 10. مشخصات آب جهت مصرف صنعت.. 12

 11. طريقه نرم كردن آب (گرفتن سختي آب) 13

 12. ملاحظات ديگر 16

 13. نتيجه گيري. 17پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,280 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
taasissat_990419_9532.zip180k