فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق ماليات هاي مستقيم

دانلود تحقیق ماليات هاي مستقيم

این تحقیق ، با موضوع ماليات هاي مستقيم بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته های حسابداری مناسب است و در 11 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

 

مقدمه

ماليات يكي از ابزارهاي مهم در سياست هاي اقتصادي كشور مي باشد. تغيير نرخ هايماليات سبب بوجود آمدن تبعات كوتاه مدت و بلند مدت در اقتصاد مي گردد. افزايشماليات ها در بلند مدت، انگيزه توليد را كاهش داده و باعث كاهش اشتغال و توليد وتجارت خواهد شد. در كوتاه مدت نيز افزايش مالياتها، باعث ركود شده و آن را تشديد ميكند.

به طور كلي ماليات ها به دو گروه ماليات هاي مستقيم و غير مستقيم تقسيم مي شوند. ماليات هاي مستقيم شامل ماليات بر درآمد و ماليات بر دارايي مي باشد. مالياتبردارايي شامل:

1- ماليات سالانه املاك

2- ماليات مستغلات مسكوني خالي

3- ماليات براراضي باير

4- ماليات بر ارث

5- حق تمبر

و ماليات بر در آمد شامل:

1- ماليات بردرآمد املاك

2- ماليات بر درآمد كشاورزي

3- ماليات بر درآمد حقوق

4- ماليات بردرآمد مشاغل

5- ماليات بر درآمد اشخاص حقوقي

6- ماليات بر درآمد اتفاقي

7- مالياتدرآمد ناشي از منابع مختلف مي باشد.

مالياتهاي غير مستقيم نيز به دو گروه مالياتبرمصرف و ماليات بر واردات تقسيم مي شود.

تدوين قانون مالياتها و اعمال آن از دو نظر مهم مي باشد، از يك سو نقش مهمي درتامين منابع مالي دولت دارد و از سوي ديگر در تنظيم امور اقتصادي كشور موثر است. بنابراين قوانين مالياتي نه تنها بايد متضمن ايجاد درآمدهايي براي دولت باشند، بلكهبايد به نحوي وضع گردند كه موجب رشد و توسعه اقتصادي كشور شوند. از اهداف ديگري كهقوانين مالياتي بايد آنها را دنبال كنند، تحقق عدالت اجتماعي و توزيع برابر درآمد وثروت در جامعه مي باشد.

در بودجه سال 79، 64 درصد درآمدهاي مالياتي را، مالياتهاي مستقيم و مابقي،مالياتهاي غير مستقيم تشكيل داده است. همچنين سهم درآمدهاي مالياتي از مخارج دولتحدود 26 درصد بوده است. سهم مالياتها از GDP حدود 6 درصد، از كل درآمدهاي عموميكمتر از 3 درصد و از هزينه هاي جاري حدود 35 تا 40 درصد بوده است.

فهرست مطالب
1. مقدمه. 1
2. سير تحولات قانون جامع ماليات هاي مستقيم.. 2
3. بعضي موارد اصلاحيه قانون ماليات هاي مستقيم.. 4
4. خصوصيات و ويژگي هاي اصلاحيه قانون ماليات هاي مستقيم.. 6


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
m_878023_9713.zip132.7k