فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق الکترواستاتیک

دانلود تحقیق الکترواستاتیک

این تحقیق بصورت Word و با موضوع الکترواستاتیک انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی برق و الکترونیک مناسب است و در 16 برگه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

الكتروستاتيك كاربردهاي وسيعي در زندگي امروزي پيدا كرده است . چندين فرآيند مهم صنعتي بر دانش الكتروستاتيك بنا شده‌اند كه از جمله ميتوان رنگ پاشي الكتروستاتيكي ، صنعت زيروگرافي ، الكترو فيلترها و جداسازي الكتروستاتيكي مواد معدني را نام برد . پديده هاي الكتروستاتيكي به دو صورت با انسان مواجه ميشوند ممكن است خطرناك و مزاحم جلوه دهند و سبب شوك و آتش سوزي و از كار انداختن بعضي قطعات الكترونيكي شوند ممكن است بسيار مفيد و كارساز باشد . مزيت استفاده از الكتروستاتيك در اين است كه با وجوداستفاده از ولتاژهاي بالا جريان الكتريكي بسيار كمياز منبع ولتاژ كشيده ميشود و در نتيجه توان مصرفي معمولاً بسيار اندك و غير قابل ملاحظه است و اين مطلب از نظر صرفه جوئي انرژي حائز اهميت ميباشد.

فهرست مطالب
1. تاريخچه. 1
2. مقدمه. 2
3. زيان هاي ناشي از الكتروستاتيك.... 4
3-1. محيط هاي غير قابل اشتعال.. 4
3-2. محيط هاي قابل انفجار6
3-3. پر كردن تانكرها6
3-4. شستن نفت كش ها و مخازن سوخت... 7
3-5. آسيب الكتريسته ساكن به قطعات الكترونيكي.. 8
3-6. خطرات ناشي از حركت پودرهاي عايق در لوله ها9
4. اصول باردار كردن ذرات... 9


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
E_709537_9318.zip165.8k