فروشگاه فایل 20 پروژه

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: تمام فایل ها و محصولات این فروشگاه را در فروشگاه دوم ما با قیمت ارزانتر دانلود کنید، فروشگاه فایل 20 پروژه: http://20prozhe.ir/

دانلود تحقیق قالب لغزان

دانلود تحقیق قالب لغزان

این تحقیق بصورت Word و با موضوع قالب لغزان انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 20 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

در اجراي سازه هاي عظيم علاوه بر مسائل مختلفي كه در محاسبات و طراحي انها مطرح است, تكنولوژي ساخت نيز مسئله مهمي است كه ميتواند بر تمام طرح تاثيرات زيادي داشته باشد. سازه هاي بتن آرمه نيز از اين مسئله مستثني نيستند در ساليان متمادي روشهاي جديد و موثري براي تسهيل در قالب بندي بتن به وجود آمده است. يكي از اين روشها استفاده از قالب هاي لغزنده است كه بيشتر براي اجراي سازه هاي مرتفع مورد استفاده قرار مي گیرد .

استفاده از قالب لغزان با هدف انجام دادن همزمان عملیات قالب بندی آرماتوربندی و بتن ریزی و نیز کوتاه کردن زمان اجرای سازه بتن آرمه در اجرای سازه های غیر مدور است. تجربه نشان داده است که استفاده از این قالبها موثرترین روش اجراتی سازه های بتنی مرتفع با مقطع و ضخامت دایره متغیر همانند برجهای تلویزیونی, سیلوها, برج های خنک کننده و ... می باشد. این قالب ها در دو نوع افقی و قائم وجود دارند. که نوع افقی بیشتر در احداث ابنیه و تاسیسات رله که مقطع ثابتی دارند بکار می رود. در این مقاله انواع قالب قائم لغزنده که کاراتی بیشتر و فن آوری پیچیده تری دارند بررسی می شود.

استفاده از قالب لغزان برای اجرای سیلوها سال هاست که در ایران رواج داشته اما استفاده گسترده از آن در اجرای سازه های غیرمدور تنها در سال های اخیر بیشتر شده است.

این روش اجراتی ابتدا در آمریکا ابداع شد و سپس به اروپا راه یافت. اساس کار آن به این صورت است که قالبی با ارتفاع حدودا یک متر در فواصل زمانی متناوب باذ کشیده می شود و ضمن بالا کشیدن قالب عملیات بتن ریزی آرماتوربندی نیز ادامه دارد و هیچگاه بدن قالب از بتن جدا نمی شود. قالب لغزنده از قطعاتی مانند میل جکها, جکها, پاکردها, سازه تلسکوپی,پمپ هیدرولیک, پشت بند افقی, یوک, داربست, آویز, وینچ و ... تشکیل شده است. راهبری قالب لغزان نیازمند بررسی های زیادی از جمله تعیین سرعت حرکت قالبها, اجرای بازشوها, جلوگیری از انبساط بیش از حد بتن و جلوکیری از یخ زدن بتن در زمستان می باشد که هر یک در کیفیت کار بتن ریزی تاثیری بسزا دارد.

در این روش سرعت اجرای سازه ها بسیار بالاست و ساختمانهای بلندتر از 20متر کاملا اقتصادی است. سازه اجرا شده کاملا یکپارچه و عاری از وجود درزهای افقی و مودی است و در صورت دقت در اجرا نمای بتن کاملا خوب و قابل قبول خواهد بود. در مقابل قیمت این نوع قالبها درانتر و نیروی متخصص بیشتری نسبت به روش کلاسیک نیازمند است.

1- اجزای تشکیل دهنده قالب لغزان:

عملکرد قالب لغزان, بستگی به عملکرد مناسب قطعات تشکیل دهنده آن دارد.

1- 1- جکهای قالب لغزنده:

قالب لغزنده عمودی توسط یک سری جک (معمولا هیدرولیکی) به بالا کشیده می شود. این جک ها بر روی میل جک حرکت کرد و به سمت بالا می روند. نحوه حرکت جک ها روی میل جک بسیار شبیه به نحوه بالا رفتن شخص از درخت می باشد.

فهرست مطالب
1. مقدمه. 1
2. انواع جک ها2
3. خصوصیات فک دندانه ای.. 2
4. میل جک.... 2
5. دستگاه قدرت هیدرولیکی.. 3
6. یوک... 3
7. پشت بند افقی.. 4
8. رویه قالب... 4
9. پاگردهای داخلی و خارجی.. 4
10. داربست آویز. 5
11. مهاربندی.. 6
12. سازه متحرک تلسکوپی و جک های افقی.. 6
13. جرثقیل پرچی.. 6
14. وینچ.. 7
15. لوله کشی آب... 7
16. سيم كشي قالب... 7
17. شيب قالب... 8
18. بارگذاري.. 8
19. بالاكشيدن قالب وسرعت اجراي عمليات... 8
20. تنظيم قالب لغزنده9
21. مزايا ومعايب استفاده از قالب لغزان در مقايسه با روش سنتي ونتيجه گيري كلي.. 10
22. مزاياي استفاده از قالب لغزنده عمودي.. 11
23. هيدروفرز و عملكرد آن.. 11
24. نحوه و مراحل اجراي حفاري وساخت پانل.. 13
25. همه چيز درباره برج ميلاد. 15
26. مشخصات قسمت هاي مختلف برج.. 15


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,610 تومان
(شامل 5% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 3,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Ghaleb-Laghzan_667094_7979.zip821.4k

دانلود تحقیق سيستم های فن كويل

دانلود تحقیق سيستم های فن كويل این تحقیق بصورت Word و با موضوع سيستم های فن كويل  انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 16 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. مهم ترين ومتعارف ترين سيستم تمام آبي، سيستم فن كويل است. فن كويل ترمينالي است كه ازيك فيلتر با راندمان كم، ويك ياچند فن سانتريفوژ همراه با كويل سرد و گرم تشكيل شده است.(برخي از فن ك ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,800 تومان 3,610 تومان 5% تخفیف

دانلود تحقیق مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن

دانلود تحقیق مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن این تحقیق بصورت Word و با موضوع مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 16 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. در این تحقیق آزمایشگاهی اثر ورقهای FRP در مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن مسلح حاوی بتن با مقاومت بالا مورد بررسی قرار گرفته است . میزان آرماتور کششی و تعداد لایه FRP در ساخت نم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,800 تومان 3,610 تومان 5% تخفیف

دانلود تحقیق آشنایی با ایزوگام

دانلود تحقیق آشنایی با ایزوگام این تحقیق بصورت Word و با موضوع آشنایی با ایزوگام  انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 24  صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. یکی از مشکلات اساسی که در اکثر سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت  میباشد که در بعضی مواقع خسارات جبران ناپذیری را به ساز ها و ساختمان وارد می نماید و یکی از راهکاره ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,400 تومان 3,960 تومان 10% تخفیف

دانلود تحقیق اجرای سقف تیرچه بلوک (مرحله به مرحله با تصویر)

دانلود تحقیق اجرای سقف تیرچه بلوک (مرحله به مرحله با تصویر) این تحقیق بصورت Word و با موضوع اجرای سقف تیرچه بلوک (مرحله به مرحله با تصویر) انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 11 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. در حال حاضر در شهر بم تعداد کثیری از سقفهای در حال اجرا بصورت تیرچه بلوک اجرا میگردد. در خصوص ایمنی چنین سقفهایی باید بدانید که در صورتی که سقف تیرچه بل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,200 تومان 3,040 تومان 5% تخفیف