فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق آشنایی با ایزوگام

دانلود تحقیق آشنایی با ایزوگام

این تحقیق بصورت Word و با موضوع آشنایی با ایزوگام انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 24 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

یکی از مشکلات اساسی که در اکثر سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت  میباشد که در بعضی مواقع خسارات جبران ناپذیری را به ساز ها و ساختمان وارد می نماید و یکی از راهکارهای مقابله با ‎آن عایق کاری رطوبتی می باشد.

در ایران با توجه به اقلیم و آبو هوا و نیز وجود منابع عظیم نفتی متداولترین عایق رطوبتی قیر و گونی می باشد که باپیشرفت تکنولوژی این روش جای خود را به عایق های پیش ساخته داده است.

اما با پیشرفت علوم ونیز گرانی مواد نفتی و قیر در بعضی مواقع عایق های پیش یاخته نیز مقرون به صرفه نبوده و مهندسان را به آن داشت تا از مواد شیمیایی جهت عایق بندی سازه استفاده کنند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند با سایر عایق ها رقابت کند.

بعد از تحقیقات متعدد مهندسان موفق شدند که با استفاده از رزین های اکریلاتی و استایرنی که با آب حل می شود ، عایق رطوبتی جدیدی بسازند که صورت یک لایه mm 1 روی سطوح مورد نیاز اجرا میشود و انعطاف پذیر نیز می باشد .

این مقاله به بررسی و مطالعه عایق جدید و مقایسه آن با سایر عایقهای رطوبتی می پردازد .

کلمات کلیدی : اتکتیک پلی پروپیلن APP-پلی استر نبافته – تیشو - عایق SH-765M-موویلیت وی پی

فهرست مطالب

چکیده 1
 1. مقدمه. 1
 2. عایق رطوبتی قیروگونی.. 2
 3. مشخصات فیزیکی.. 6
 4. عایق رطوبتی قیروگونی.. 10
 5. انواع قیر که در کشور میباشد. 10
 6. ویژگی های عمومی قیرها 11
 7. معایب قیر. 11
 8. مزایای قیرها 11
 9. معایب عایق قیروگونی.. 11
 10. عایق های پیش ساخته. 11
 11. اجزای تشکیل دهنده عایق پی.. 12
 12. اجزای تشکیل دهنده عایق بام. 12
 13. ویژگی های پلی استر نبافته. 13
 14. ویژگی های فیزیکی پلی استر نبافته. 13
 15. ویژگی های فلت الیاف شیشه. 14
 16. مزایای عایق های رطوبتی پیش ساخته. 15
 17. معایب عایق های رطوبتی پیش ساخته. 15
 18. مشخصات اندود عایق واحد مقدار 16
 19. مشخصات فنی رزین.. 17
 20. مواد تشکیل دهنده عایق.. 17
 21. مشخصات فنی اندود عایق SH 765 M.... 17
 22. خشک شدن.. 18
 23. قابلیت انعطاف... 19
 24. قابلیت پوشش.... 19
 25. تغییرات شدید هوا 19
 26. نتایج.. 20


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,060 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 3,400 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Izuogam_666503_5373.zip147.8k

دانلود تحقیق اجرای سقف تیرچه بلوک (مرحله به مرحله با تصویر)

دانلود تحقیق اجرای سقف تیرچه بلوک (مرحله به مرحله با تصویر) این تحقیق بصورت Word و با موضوع اجرای سقف تیرچه بلوک (مرحله به مرحله با تصویر) انجام گرفته است.تحقیق برای مهندسی عمران مناسب است و در 11 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. در حال حاضر در شهر بم تعداد کثیری از سقفهای در حال اجرا بصورت تیرچه بلوک اجرا میگردد. در خصوص ایمنی چنین سقفهایی باید بدانید که در صورتی که سقف تیرچه بل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,200 تومان