فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق بررسي موانع ادامه تحصیل زنان متاهل در استان ایلام

دانلود تحقیق بررسي موانع ادامه تحصیل زنان متاهل در استان ایلام

این تحقیق بصورت Word و با موضوع بررسي موانع ادامه تحصیل زنان متاهل در استان ایلام انجام گرفته است.تحقیق برای رشته های علوم اجتماعی و جامعه شناسی مناسب است و در 14 صفحه می باشد. می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

مقدمه

آمار بیانگر تغییراتی محسوس در موقعیت کنونی زنان ایران در سه دهه اخیر است و حضورو مشارکت گسترده ی اجتماعی آنها شاهدی بر این امر است. علی رغم افزایش گرایش زنان به تحصیل در جوامع در حال توسعه و حضور روز افزون آنها در فضای عمومی جهت تحصیل و اشتغال،همچنان انتظارات پیشین نسبت به نقش و عملکرد آنها در خانه وجود دارد و بررسی ها نشان می دهد که علت این امر تداوم نگرش سنتی به زنان بدون توجه به موقعیت جدید آنهاست.
هدف نگارندگان در این پژوهش بررسی تبعات اجتماعی – فرهنگی تحصیل زنان بر نهاد خانواده است. نکته مهم این است که دریابیم انگیزه تحصیل و ورود به دانشگاه در بین زنان چیست و افزایش تحصیل چه تغییری در نگرش و نیز موقعیت اجتماعی – اقتصادی آنها ایجاد می کند و در نهایت تاثیر برآیند این تغییرات بر نهاد خانواده چیست؟

نتیجه ی بررسی های این پژوهش نشان داد افزایش تحصیل زنان تاثیر بسزایی برخانواده دارد. به طوری که این امر منجر به افزایش حضور اجتماعی آنها و همچنین حضور در سطوح مختلف جهت اشتغال و در نهایت کسب استقلال مالی و اقتصادی می شود و این امر تغییر نگرش زنان را نسبت به امور مختلف از جمله خانواده به دنبال دارد. زنان به واسطه تحصیل و کسب استقلال مالی، عاطفی ، فکری و اجتماعی به نگرش متفاوت نسبت به زنان با تحصیلات پایین دست می یابند، و این تغییر نگرش خواه ناخواه بر نهاد خانواده تاثیر گذار است. از این رهگذر می توان به افزایش سن ازدواج، افزایش سن باروری، کاهش باروری کل هر زن، حضور در تصمیم گیری های اساسی خانواده و یا تاثیر کمی و کیفی در پرورش فرزندان اشاره کرد.

فهرست مطالب

مقدمه. 1
جامعه. 1
نمونه. 1
روش جمع آوري داده ها2
پرسشنامه. 2
آمار توصيفي.. 2
نتیجه گیری.. 11
پیشنهادات... 11
منابع.. 11


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ilam_657598_6008.zip175.8k