فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تحقیق رفتار پیامبر با کودکان

تحقیق رفتار پیامبر با کودکان

این تحقیق بصورت Word و با موضوع رفتار پیامبر با کودکان انجام گرفته است.تحقیق برای تمامی رشته ها و درس تفصیر موضوعی قرآن مناسب است و در 26 صفحه می باشد. می توانید این مقاله را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

چکیده

خداوند در حق رسول مکرمش محمد بن عبد الله (ص ) مي فرمايد: "انک لعلی خلقعظيم . براستی که بر خلق عظيمی هستي " (سوره قلم آيه 4) بنده ناتوانی چه ميتوانددر حق پيامبری که سراپا فضيلت و رحمت و منبع خير و نيکی و بزرگواری استبگويد؟ آنچه مي گويم قطره ای است از دريا.

خوی پيامبر (ص ) و رفتار آنبزرگوار و کردار آن حضرت ، سرمشق مسلمين و بلکهنمونه عالی همه انسانها است ودر حقيقت تجسم اسلام . پيغمبر (ص ) به همهمسلمانان با چشم برادری و با نهايتمهر و محبت رفتار مي کرد. آن چنان ساده وبی پيرايه لباس مي پوشيد و برروی زمين مي نشست و در حلقه ياران قرار مي گرفت کهاگر ناشناسی وارد مي شد، نميدانست پيغمبر (ص ) کدام است . در عين سادگي ، بهنظافت لباس و بدن خيلی اهميتمي داد. وضوی پيامبر (ص ) هميشه با مسواک کردندندانها همراه بود. از استعمالعطر دريغ نمي فرمود. هميشه با پير و جوان مؤدببود. هميشه در سلام کردن پيشدستی مي کرد. تبسم نمکينی هميشه بر لبانش بود، ولی از بلند خنديدن پرهيز داشت . به عيادت بيماران و تشيع جنازه مسلمانان زيادمي رفت . مهمان نواز بود. يتيمان و درماندگان را مورد لطف خاص قرار مي داد. دست مهر بر سر يتيمان ميکشيد. از خوابيدن روی بستر نرم پرهيز داشت و مي فرمود: "من در دنيا همچونسواری هستم که ساعتی زير سايه درختی استراحت کند و سپس کوچکند". با همه مهر ونرمی که با زيردستان داشت در برابر دشمنان و منافقان بسيارشدت عمل نشان ميداد. در جنگها هرگز هراسی به دل راه نمي داد و از همه مسلماناندر جنگ به دشمننزديکتر بود. از دشمنان سرسخت مانند کفار قريش در فتح مکه عفوفرمود و آنها هممجذوب اخلاق پيامبر (ص ) شدند و دسته دسته به اسلام روی آوردند. از زر و زيوردنيا دوری مي کرد. اموال عمومی را هرچه زودتر بين مردم تقسيم مي کردو با آن کهفرمانروا و پيامبر خدا بود، هرگز سهمی بيش از ديگران برای خودبرنمي داشت . براستی آن وجود مقدس مظهر و نمونه و سرمشق برای همگان بود.

فهرست مطالب

چکیده1
مقدمه. 2
1. اخلاق پیامبر. 4
2.كوشش براى تولد فرزندان سالم. 6
3. توجه به سلامت جسمى و روحى مادر8
4. پيشگيرى بهتر از درمان. 9
5. درمان روحى با اعطاى شخصيت.. 10
6. توجه به بهداشت روانى كودكان. 11
7. مهرورزى, مهم ترين ابزار تربيت.. 12
8. مفهوم ديگر بوسيدن. 13
9. راهى براى ورود به دنياى كودكان. 15
9-1. همانند كودكان شويد.15
9-2. راز همبازى شدن با بچه ها16
9-3. سلام به بچه ها18
9-4. ترك تنبيه. 19
نتیجه گیری.. 20
پى نوشت ها21


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
raftar_644336_1407.zip179.2k

مقاله آشنایی با آیین یهودیت

مقاله آشنایی با آیین یهودیت این مقاله بصورت Word و با موضوع آشنایی با آیین یهودیت انجام گرفته است.تحقیق برای تمامی رشته ها و درس اندیشه اسلامی  مناسب است و در 16 صفحه  فونت 12 و 2 ستونه می باشد. می توانید این مقاله  را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. ما همگى ادعاى انسان‌دوستى و عدالت‌خواهى داريم؛ ديگران را به برادرى و دوستى و صلح و آرامش در جهان فر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,600 تومان 4,140 تومان 10% تخفیف