فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق بررسی چالشهای امنیتی در شبکه های موردی وسایل نقلیه

دانلود تحقیق بررسی چالشهای امنیتی در شبکه های موردی وسایل نقلیه

این تحقیق بصورت Word و با موضوع بررسی چالشهای امنیتی در شبکه های موردی وسایل نقلیه (Security Analysis of Vehicular Ad Hoc Networks) و برای رشته مهندسی کامپیوتر مناسب و در 19 برگه کامل می باشد.

در ادامه فهرست مطالب تحقیق آمده است . این تحقیق را می توانید بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

چکیده

شبکه های موردی وسیله نقلیه(Vanet) در حال تبدیل شدن به محبوب ترین نیازمندی جهت دسترسی و به اشتراک گذاری داده ها در حالی است که جابجایی رو به رشد است.برنامه های کاربردی نظیر خدمات پرداخت آنلاین، شناسایی موقعیت جغرافیایی، و غیره در شبکه موردی وسایل نقلیه باعث بهبود رانندگی ایمن، راحتی سرنشینان، ارائه فرصت های تجاری بزرگ و جلب توجه بیشتر و بیشتر در زندگی روزانه ما شده است. شبکه موردی وسایل نقلیه، وسایل نقلیه را به یک شبکه بزرگ موردی متحرک برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مقیاس بزرگتر متصل می نماید. با فعال کردن وسایل نقلیه جهت برقراری ارتباط با همسایگان و به اشتراک گذاری وضعیت رانندگی خود، شبکه های موردی وسیله نقلیه به طور بالقوه با ممانعت از ترمز اضطراری، تغییر ناگهانی خطوط و غیرو از حوادث جلوگیری می نماید. ویژگیی‌های شبکه موردی وسایل نقلیه هر دو چالش ها و فرصت ها را در دستیابی به اهداف امنیت در برخواهد داشت. حملات مختلف در شبکه های موردی وسیله نقلیه شامل حمله Sybil، حمله محرومیت از خدمات(DOS)، گره های بدرفتار و معیوب، حمله مخرب، جعل، حمله تحلیل ترافیک، حمله جعل موقعیت، حمله فریب و ... می باشد.تامین امنیت در شبکه موردی وسایل نقلیه از لحاظ مخفی بودن کاربر، احراز هویت، یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی داده ها مهم است. در این مقاله، بررسی جامع بر روی تهدیدها و آسیب پذیری در شبکه های موردی وسیله نقلیه مورد کاوش قرار گرفته و با جزئیات مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت. مقاصد امنیت به خطر افتاده برای هر تهدید مورد شناسایی و بحث شده است.

کلمات کلیدی: امنیت، شبکه‌های موردی وسیله نقلیه، تهدید، حمله به شبکه، تجهیزات کنار جاده(RSU).

فهرست مطالب
چکیده. 1
مقدمه. 2
1- معماری شبکه موردی وسایل نقلیه. 4
2- کاربردهای شبکه موردی وسیله نقلیه(VANET APPLICATIONS)6
3- اهمیت تأمین امنیت در شبکه موردی وسایل نقلیه. 7
4- اهداف امنیت.. 7
5- انواع حملات در شبکه موردی وسایل نقلیه. 8
5-1- حمله نابخردانه بر روی کلید. 8
5-2- حمله آنالیز ترافیک... 9
5-3- حمله Sybil9
5-4- حمله ممانعت از خدمات(DOS)10
5-5- حمله سیاه چاله(فرو چاله)12
5-6- ارسال انتخابی.. 12
5-7- حمله فریب.. 12
5-8- نرم افزارهای مخرب(تروجان)13
5-9- پخش هرزنامه(Spamming)13
5-10- رانندگان حریص(Greedy)14
5-11- حمله های مخرب(Malicious Attacker)14
5-12- تغییر هویت(Masquerading)14
5-13- جعلسیستم موقعیت یاب جهانی(GPS Spoofing)15
5-14- افراد موذی(Pranksters)15
نتیجه گیری.. 15
فهرست منابع. 16

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,480 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
AdHoc_1650449_7259.zip407k

دانلود تحقیق امنیت در رایانش ابری

دانلود تحقیق امنیت در رایانش ابری این تحقیق بصورت Word  و با موضوع امنیت در رایانش ابری و برای رشته مهندسی کامپیوتر مناسب و در 26 برگه  کامل می باشد. در ادامه فهرست مطالب تحقیق آمده است . این تحقیق را می توانید بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,480 تومان

دسته بندی محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

چه اندازه از کیفیت فایل های فروشگاه رضایت دارید؟