فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق حمل و انبارداری مواد و مصالح ساختمانی

دانلود تحقیق حمل  و انبارداری مواد و مصالح ساختمانی

این تحقیق ، با موضوع حمل و انبارداری مواد و مصالح ساختمانی بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته مهندسی معماری مناسب است و در 28 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

مقدمه

پروژه‌ای با عنوان فوق که کارفرمای آن سازمان مجري ساختمان‌ها و تاسيسات دولتي و عمومي وزارت راه و شهرسازی و مجری آن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است در چارچوب قراردادی انجام شد. هدف از انجام این پروژه تدوین دستورالعمل و چک لیست‌های نگهداری و حمل مصالح ساختمانی مورد نظر شامل: سیمان، شن و ماسه، سنگ نما، بلوک سیمانی، بلوک سفالی، بلوک‌ گچی، کاشی و سرامیک، آجر، عایق رطوبتی، عایق حرارتی، گچ، صفحات روکشدار گچی، موزائیک، چوب، پنجره‌های UPVC، رنگ، بلوک‌های سقف پلی استایرن، تاسیسات مکانیکی و برقی و غیره مورد استفاده در پروژه‌های سازمان مجري ساختمان‌ها و تاسيسات دولتي و عمومي است. برای هر یک از مصالح ساختمانی مورد نظر در این پروژه که مهم‌ترین اقلام مورد استفاده در ساخت و سازهای عمومی و دولتی است شرایط انبارش و حمل بررسی شد و دستورالعمل‌ها و چک لیست‌های مربوط ارائه ‌گردید.

در گزارش این پروژه به تفصیل به موارد زیر پرداخته شده است:

کلیات انبار، آماده‌سازی زمین، ویژگی‌های جایگاه‌ انبار، عوامل مؤثر در تعيين موقعيت فيزيكي انبار در كارگاه، مشخصات ساختمان انبار، تاسیسات الکتریکی و پیشگیری از حریق آن، روش‌های انبارش پالت‌های حاوی قطعات مصالح، چیدمان انبارهای روباز، فرایند انبار کردن مصالح، تعريف5S، لزوم كدگذاري كالا و اقلام انبار، نحوه انبار کردن ایمن مصالح، تحویل از انبار، بسته بندي و اهداف بسته‌بندی، حمل مصالح ساختمانی، جابه‌جایی مصالح در کارگاه ساختمانی، ایمنی و بهداشت، چک لیست، دستورالعمل و چک لیست‌های نگهداری و حمل مواد و مصالح‌ ساختمانی شامل: آجر رسی، بلوک سفالی، عایق‌های رطوبتی، عایق‌های حرارتی، کاشی و سرامیک، بلوک‌های سیمانی، بلوک‌های گچی، سقف‌پوش‌های گچی، صفحات روکش دار گچی، گچ ساختمانی و اندودهای گچی آماده، سیمان، سنگدانه، سنگ ساختمانی، تیرآهن گرم نوردیده بال نیم پهن موازی و بال باریک شیبدار، میلگردهای گرم نوردیده مصرفی در بتن، الکترود پوشش‌دار، پیچ و مهره، تیرچه، بلوک‌های سقفی از جنس پلی‌استایرن، مصالح تاسیسات مکانیکی، موزاییک‌، رنگ، آهک، چسب‌ها، شیشه دو جداره، پنجره عایق، قاب پنجره دو جداره یو پی وی سی، چوب، لوله، کفپوشهای پلیمری.

فهرست مطالب

مقدمه 1
1- کلیات انبارش و حمل مصالح ساختمانی.. 2
2- چک لیست... 3
3- حمل و انبارش آجر و بلوک سفالی.. 3
4- حمل و انبارش عایق‌های رطوبتی.. 4
5- حمل و انبار عایق‌های حرارتی.. 5
6- حمل و انبارش کاشیوسرامیک... 6
7- حمل و انبارش بلوک‌های سیمانی.. 7
8- حمل و انبارش بلوک‌های گچی.. 7
9- حمل و انبارش سقف‌پوش‌های گچی.. 7
10- حمل و انبارش صفحات روکش دار گچی.. 8
11- حمل و انبارش سیمان.. 8
12- حمل و انبارش سنگدانه. 9
13- حمل و انبارش سنگ ساختمانی.. 11
14- حمل و انبارتیرآهن گرم نوردیده بال نیم پهن موازی و بال باریک شیبدار12
15- حمل و انبارش میلگردهای گرم نوردیده مصرفی در بتن.. 12
16- حمل و انبارش الکترود پوشش‌دار13
17- حمل و انبارش پیچ و مهره13
18- حمل و انبارش تیرچه. 14
19- حمل و انبارش بلوک‌های سقفی پلی‌استایرن.. 14
20- حمل و انبارش مصالح تاسیسات مکانیکی.. 15
21- حمل و انبارش موزاییک‌16
22- حمل و انبارش رنگ... 16
23- حمل و انبارش آهک... 17
24- حمل و انبارش چسب‌ها17
25- حمل و انبارش شیشه دو جداره18
26- حمل و انبارش قاب پنجره دو جدارهیو پی وی سی ((UPVC.. 19
27- حمل و انبارش چوب.. 19
28- حمل و انبارش لوله. 21
29- حمل و انبارش کفپوشهای پلیمری.. 22
منابع 24


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,370 تومان
(شامل 5% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file141_1623734_3517.zip185.7k