فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق اثر افزودني هاي زيركونيوم بروي درشت شدن دانه هاي آستنيت C-Mn و فولادهاي ميكرو آلياژ

دانلود تحقیق اثر افزودني هاي زيركونيوم بروي درشت شدن دانه هاي آستنيت C-Mn و فولادهاي ميكرو آلياژ

این تحقیق ، با موضوع اثر افزودني هاي زيركونيوم بروي درشت شدن دانه هاي آستنيت C-Mn و فولادهاي ميكرو آلياژ بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته مهندسی مواد و متالوژی مناسب است و در 16 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

1- خلاصه

كربونيتريدهاي زيركونيوم روي رفتار زبر شدن يا درشت شدن دانه اي آستنيت در فولادهاي HSLA ميكرو آلياژ شده Zr-Nb و zr كشته شده AL و فولادهاي HSLA ميكر آلياژ شده Zr – Nb با نسبت هاي Zr / N (22-8/2) بررسي شده است و با نسبت هاي كربونيتيدهاي حاوي Ti در فولادهاي Ti - Nb و Ti - Nb -Zr مقايسه شدند. مشاهدات TEM و تجزيه و تحليل PEELS نشان داد. كه در فولادهاي Zr-Nb و Zr با افزودني هاي كم Zr (3/6- 8/2 = Zr /N) ذرات داراي Zr ، از جمله كربونيتيدريدهاي بزرگ غني از ZrN با سايزهاي متغيير از mm100 تا چند ميكرون و با شكل نا منظم بودند، در حالي كه با افزودني هاي Zr زياد (22-15= Zr/N) ، كه دو از استئوليومتري بودند (5/6= Zr/N) ، ذرات كروي زير كربونيتريدهاي Zr غني از Zr (mm 100-10) با هم همراه با بسياري كربونيتدريدهاي بسيار بزرگ غني از ZrC تشكيل شدند. علاوه بر اين، فقط در فولادي با پايين ترين نسبت هاي Zr/N، يعني 34/2 براي فولاد Zr 011/0 و 75/2 براي فولادهاي Zr – Nb 022/0 . بخش عمده اي از AIN تشكيل شده بود. درشت شدن دانه اي آستنيت، بسيار تدريجي تر براي فولادهاي Ti-Nb ، Ti-Nb-Zr و داراي zr زياد ، مثبت شدند. به دليل گير كردن موثر دانه هاي آستنيت با كربونيتريدهاي zr يا Ti-nb (mm100 <). يك مدل باز داري رشد دانه ذره جديد توسط Gladman تهيه شد و براي برآورد اثر كربونيتيديدهاي Zr ريز روي رشد دانه اي آستنيت بكار رفت. يك همبستگي خوب با داده هاي آزمايشي مشخص گرديد.

فهرست مطالب
1- خلاصه. 1
2- مقدمه. 1
3- مواد و جنبه آزمايشي.. 2
4- رفتار درشت كردن دامنه آستنيت... 3
5- ميكروسكوپي الكتروني تحليل.. 3
6- اثر اضافه كردن Zr روي شكل گيري ALN.. 5
7- سولفيدهاي حاوي Zr5
8- كربونيتريدها در دماهاي آستنت متفاوت.. 5
9- آناليز PeELS كربونيتريدهاي Zr6
10- بحث... 8
11- نتيجه گيري ها10


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,280 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Asar-Afzoodani_1584541_5085.zip1.2 MB