فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود تحقیق معدن هاي زيرزميني

دانلود تحقیق معدن هاي زيرزميني

این تحقیق ، با موضوع معدن هاي زيرزميني بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته مهندسی معدن مناسب است و در 16 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

1- پيشگفتار

تمام معدنهاي زيرزميني بايد بطور مؤثري تهويه شوند اولاً براي تأمين اكسيژن كافي براي تنفس افراد، ثانياً براي ايجاد شرايط كاري راحت براي كاركنان تا با حداكثر كارايي فعاليت كنند. ثالثاً براي رقيق كردن و خارج كردن گازها و گرد و غبار از معدن كه در غير اين صورت جو معدن را آلوده مي كنند.

در اصل با عبور دادن حجم كافي از هواي كثيف كه از چاه خروج هوا خارج مي شود به تمام اهداف بالا مي توان رسيد. براي ايجاد چنين جريان هوايي يك اختلاف فشار براي غلبه بر مقاومت معدن در برابر جريان هوا بايد ايجاد شود. در معدن هاي كوچك كاهي اين امر به كمك تهويه طبيعي انجام مي شود.

اما در بيشتر معدن هاي امروزي اختلاف فشار كافي به صورت مؤثري با نصب يك پنكه مكنده در بالاي دهانه چاه خروج هوا ايجاد مي شود كه به وسيله پنكه‌هاي كمكي نصب شده در مدار اصلي تهوي و در نقاط پيش بيني شده تقويت مي شود. در تمام اين حالتها حفاري هاي معدني بايد چنان طراحي شوند كه حداقل مقاومت را در برابر جريان هوا به وجود بياورند.

علاوه بر مشكلات حرارت و رطوبت زياد، گازها و گرد و غبار زيان آور مختلفي نيز در معدن توليد ميشود. آنها شامل گازهاي منوكسيد كربن، متان، اكسيد نيتروژن و سولفيد هيدروژن براي هر كدام از اين گارها حدود مجازي براي حداكثر سطوح تعيين شده است.

به اين ترتيب هم از بروز مشكلات فيزيولوژيكي خطرناك و هم از تشكيل مخلوط هاي انفجار آور در هوا مانند متان در بيشتر معدن هاي زيرزميني ديگر جلوگيري مي شود. وقتي تمركز متان در هوا بين 5 تا 14 باشد در اثر يك شعله باز يك انفجار شديد مي تواند رخ دهد. تمركز بيش از يك درصد متان در عمل مجاز نيست.

فهرست مطالب
1- پيشگفتار1
2- مقدمه. 1
3- مختصري در مورد ذخاير ذغال سنگ در حوزه كرمان.. 2
4- آشنايي نسبي با معدن ذغال سنگ هجدك... 6
4-1- موقعيت معدن.. 6
4-2- شرايط آب و هوايي.. 6
5- مختصري بر زمين شناسي منطقه هجدك... 6
6- تكتونيك معدن هجدك... 7
7- ميزان ذخيره و عمر معدن.. 7
8- روش هاي استخراج.. 7
8-1- روش گزنگي.. 7
8-2- روش پلكان معكوس.... 8
9- محاسبات ميزان هواي لازم براي كارگاه ها و سينه كارها9
9-1- محاسبه ميزان هوا بر اساس ماكزيمم تعداد نفراتي كه مشغول كارند. 9
9-2- محاسبه ميزان هوا بر اساس گازهاي متصاعد شده9
9-3- محاسبه ميزان هوا بر اساس ميزان استخراج ذغال.. 9
9-4- محاسبه ميزان هوا بر اساس مصرف مواد منفجره9
10- نتيجه گيري.. 10
11- محاسبة سرعت هوا در قسمتن هاي مختلف معدن.. 12
12- محاسبة تهوية‌ طبيعي.. 12

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,280 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
M-Z-Zamini_1584039_8371.zip210.1k

دانلود تحقیق سيم برش الماسه و تعيين قطر بيروني سيم برش و بيان استاندارد ASTM

دانلود تحقیق سيم برش الماسه و تعيين قطر بيروني سيم برش و بيان استاندارد  ASTM این تحقیق ، با موضوع سيم برش الماسه و تعيين قطر بيروني سيم برش و بيان استاندارد ASTM  بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته مهندسی معدن  مناسب است و در 30 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان 3,240 تومان 10% تخفیف

دانلود تحقیق بررسي خاك شوز سميرم اصفهان و كاربردهاي آن

دانلود تحقیق بررسي خاك شوز سميرم اصفهان و كاربردهاي آن این تحقیق ، با موضوع بررسي خاك شوز سميرم اصفهان و كاربردهاي آن  بصورت Word انجام گرفته است.تحقیق برای رشته مهندسی معدن  مناسب است و در 35 برگه می باشد. شما می توانید این تحقیق را بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه دانلود نمایید. بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان 3,240 تومان 10% تخفیف

دسته بندی محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

چه اندازه از کیفیت فایل های فروشگاه رضایت دارید؟