فایل پروژه فایل پروژه

اطلاعیه فروشگاه

کاربران گرامی سلام .افتخار می کنیم که ما را انتخاب کرده اید، تمـاس با مــا:supprozhe@gmail.com تلگرام ما:09118832005 تمام محصولات بصورت فایل Word یا فرمت های قابل ویرایش دیگرمیباشد و بطور دقیق و استاندارد ویرایش و تنظیم شده است. دکمه خرید هر محصول در پایین صفحه توضیحات آن می باشد. در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود پروژه پژوهش در عمليات

دانلود پروژه پژوهش در عمليات

پروژه پژوهش در عمليات پژوهشی کامل می باشد و در 2 فصل تنظیم شده است. شما میتوانید فهرست مطالب پروژه را در ادامه مشاهده نمایید.

پروژه بصورت فایل قابل ویرایش ورد(WORD) در 40 برگه برای رشته مدیریت در پایین همین صفحه قابل دانلود میباشد. شایسته یادآوری است که پروژه از ابتدا تا پایان ویرایش وتنظیم , سکشن بندی (section) ، نوشتن پاورقی (Footnote) و فهرست گذاری اتوماتیک کامل شده وآماده تحویل یا کپی برداری از مطالب مفید آن است.

بلافاصله بعد از پرداخت و خرید ، لینک دانلود نمایش داده می شود، علاوه بر آن لینک فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

چكيده

در اين مقاله يك دسته بندي از انواع پژوهش در «پژوهش در عمليات» ارائه مي‌شود و مراحل و روش انجام هر يك از انواع پژوهش شرح داده مي شود. انواع پژوهش در پژوهش در عمليات، روش پژوهش در حل مسائل واقعي، استخراج مسئله، مدلسازي، تعريف مدل، هدف استفاده از مدل، دلايل استفاده از مدل، هدف از مطالعه سيستم‌ها و عمليات از طريق مدل، انواع مدلها، اصول مدلسازي، مدلهاي كلاسيك پژوهش در عمليات، روش مدلسازي، ساده‌سازي مدلها، حل مدل، اعتبارسنجي مدل، پياده‌سازي مدل، روش پژوهش در توسعه مدل يا روش حل براي مسائل كلاسيك، توسعه روش حل براي مسائل كلاسيك، روش پژوهش در توسعه تئوريها و فنون عمومي از جمله مباحث اين مقاله هستند.

کلمات کلیدی: پژوهش در عمليات؛ پژوهش عملياتي؛ تحقيق در عمليات؛ روش پژوهش؛ مدل‌سازي؛ توسعه مدل؛ اعتبارسنجي؛ حل مسائل واقعي؛ توسعه تئوري.

فهرست مطالب
فصل اول، مقدمه
1-1- مقدمه. 3
1-2- انواع پژوهش در پژوهش در عمليات... 3
1-3- روش پژوهش در حل مسائل واقعي.. 5
فصل دوم ، مدلسازي
2-1- تعريف مدل.. 11
2-2- هدف استفاده از مدل.. 11
2-3- انواع مدل ها12
2-3-1- دسته‌بندي مدل‌ها بر مبناي عملكرد. 12
2-3-2- دسته‌بندي مدل‌ها بر مبناي ساختار12
2-3-3- بسته‌بندي مدل‌ها بر مبناي نسبت زماني.. 14
2-3-4- دسته‌بندي مدل‌ها بر مبناي نسبت نا اطميناني.. 14
2-3-5- دسته‌بندي مدل ها بر مبناي عموميت... 15
2-4- اصول مدلسازي.. 16
2-5- مدل هاي كلاسيك پژوهش در عمليات... 22
2-6- روش مدلسازي.. 23
2-7- ساده‌سازي مدل ها24
2-8- حل مدل.. 24
2-9- اعتبارسنجي مدل.. 25
2-9-1- مقايسه عملكرد مدل با اطلاعات واقعي گذشته سيستم.. 25
2-9-2- بررسي رفتار مدل در اثر تغيير سيستماتيك پارامترهاي سيستم واقعي.. 26
2-10- اعتبارسنجي مرحله‌اي.. 26
2-10-1- اعتبارسنجي با استفاده از داده‌هاي شبيه‌سازي شده26
2-11- پياده‌سازي مدل.. 26
2-12- روش پژوهش در توسعه مدل يا روش حل براي مسائل كلاسيك.... 27
2-13- توسعه روش حل براي مسائل كلاسيك.... 29
2-14- روش پژوهش در توسعه تئوري ها و فنون عمومي.. 30
پي‌نوشت‌ها31
منابع.. 33


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,300 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
P-Amaliad_1382491_3983.zip125.2k

دانلود پروژه بيمه‌هاي آتش سوزي و دلايل عدم گرايش افراد به آن

دانلود پروژه بيمه‌هاي آتش سوزي و دلايل عدم گرايش افراد به آن پروژه بيمه‌هاي آتش سوزي و دلايل عدم گرايش افراد به آن  پژوهشی کامل می باشد و در 4 فصل تنظیم شده است. شما میتوانید فهرست مطالب پروژه را در ادامه مشاهده نمایید. پروژه بصورت فایل قابل ویرایش ورد(WORD) در 62 برگه برای رشته مدیریت در پایین همین صفحه قابل دانلود میباشد. شایسته یادآوری است که پروژه از ابتدا تا پایان ویرایش وتنظیم , سکشن بندی (section) ، نوشتن پاورقی (Footnote) و فهر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,400 تومان 8,460 تومان 10% تخفیف

دانلود پروژه آشنایی با خصوصی سازی

دانلود پروژه آشنایی با خصوصی سازی پروژه آشنایی با خصوصی سازی  پژوهشی کامل می باشد و در 2 فصل تنظیم شده است. شما میتوانید فهرست مطالب پروژه را در ادامه مشاهده نمایید. پروژه بصورت فایل قابل ویرایش ورد(WORD) در 49 برگه برای رشته مدیریت در پایین همین صفحه قابل دانلود میباشد. شایسته یادآوری است که پروژه از ابتدا تا پایان ویرایش وتنظیم , سکشن بندی (section) ، نوشتن پاورقی (Footnote) و فهرست گذاری اتوماتیک کامل شده وآماده تحو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان 6,300 تومان 10% تخفیف